نتایج جستجو برای عبارت :

اثر هاله ای

هاله های انرژی مثبت و منفی که در اطراف انسان ساطع می شود توسط دستگاه پزشکی قابل مشاهده شد!
این دستگاه یک سیستم دوگانه سخت افزاری و نرم ­افزاری جهت تصویر سازی هاله است که بر اساس اصول و مطالعات بیوفیدبک، روانشناسی رنگ­ها، حوزه انرژی، دانش ذهن- بدن، و بررسی مریدین ­های کف دست بنا شده است. این سیستم به تجزیه و تحلیل در زمینه­ های ذهن – بدن، زندگی اجتماعی، روابط و صمیمیت، شغل، امور مالی، خوشبختی، رشد و تکامل و کیفیت کلی ارتباط با شریک زندگی می­
تحقیقات در مهندسی بیو شیمی نشان می‌دهد که مغز انسان ماده‌ای را ترشح می‌کند به نام اندروفین (مورفین طبیعی بدن). کسانی که بر ذهن آن‌ها تفکرات منفی حاکم است، اندروفینی که از مغزشان ترشح می‌شود بیماری زاست و کسانی که ذهن مثبت دارند، اندروفین آن‌ها شفا بخش است: یک ماده با دو خاصیت! امروزه از نظر علمی ثابت شده که هیچ چیزی نیست که از خودش هاله انرژی ساطع نکند.قانون "دوبروی " می‌گوید: "هر ذره‌ای از خود انرژی به همراه دارد". حتی با دوربین‌های مخصوص
شب که دست رحمتش را بر سر جنگل می‌کشید، همه‌ی عالم که می‌خوابید، او تازه بیدار می‌شد. تمام عمرش تنها بود. همدمی نداشت. بیدار که می‌شد، می‌رفت سر چشمه و با تصویرش در آب حرف می‌زد، چرا که تنها تصویرش او را می‌فهمید. یا لااقل چون چیزی نمی‌گفت، احساس می‌کرد می‌فهمد.
او فقط می‌توانست سر تکان دهد و حرف‌ها را تایید کند. شاید اگر او هم حرف می‌زد، متوجه می‌شد که او هم چیزی نمی‌فهمد.
شب که آغاز می‌شد، همه‌ی عالم که می‌خوابید، او تازه می‌فهمید
شب که دست رحمتش را بر سر جنگل می‌کشید، همه‌ی عالم که می‌خوابید، او تازه بیدار می‌شد. تمام عمرش تنها بود. همدمی نداشت. بیدار که می‌شد، می‌رفت سر چشمه و با تصویرش در آب حرف می‌زد، چرا که تنها تصویرش او را می‌فهمید. یا لااقل چون چیزی نمی‌گفت، احساس می‌کرد می‌فهمد.
او فقط می‌توانست سر تکان دهد و حرف‌ها را تایید کند. شاید اگر او هم حرف می‌زد، متوجه می‌شد که او هم چیزی نمی‌فهمد.
شب که آغاز می‌شد، همه‌ی عالم که می‌خوابید، او تازه می‌فهمید
زندگی الا کلنگ اع
حالم از کلمه «زندگی» بهم میخوره 
زندگی یهو میبرتت بالا توی اوج 
یهو میارتت پایین و جوری میکوبتت زمین ک تا فیها خالدون ات درد میگیره
یروزی اونقدر عشقه و خوب ک دوست داری عمر جاودانه داشته باشی
یروز اونقدر حال بهم زن ک دوس داری همین ثانیه نه ثانیه بعدی تموم شه 
خیلی کثیف و چرکو اع زندگی
زندگی یه هاله ی مشکی و تاریک و کثیف و چرکو اع 
دوسش ندارم 
خیلی بد اع
مزخرف اع
خودشو دوس ندارم
ادماشو دوس ندارم
پول رو دوس ندارم
پول باعث شده اد
قصد دارم باز هم به یک خطای شناختی دیگر از کتاب هنر شفاف اندیشیدن از رولف دوبلی به نام اثر هاله ای اشاره کنم:
«ادوارد لی ثورندایک , روانشناس, برای اولین بار به اثر هاله ای اشاره و آن را کشف کرد و چنین توصیف کرد که یک ویژگی خاصی( مانند زیبایی, سن یا موقعیت اجتماعی) تمام ویژگی های دیگر را تحت الشعاع قرار داده و منجر به برداشتی مثبت یا منفی نسبت به شخص یا شی می گردد. پژوهش های مختلف نشان می دهند که ما بطور ناخودآگاه افراد خوش سیما را موفق , باهوش, راست
بدن ما همانند یک ماشین است که در شرایط مطلوب، هفت چاکرای اصلی و نادی‌های مربوط شان به درستی فعالیت می‌کنند. علاوه بر هفت چاکرای اصلی، چاکراهای فرعی دیگری هستند که بر اساس دستورات گرفته شده از هفت چاکرای اصلی، فعالیت می‌کنند.
☯️ انسان در هنگام تولد یعنی زمان نوزادی چاکراهای تاج و نافش بسیار فعال هستند و به صورت منابع جذب اطلاعات عمل می‌کنند. در طول این دوره ( کودکی ) طفل به طبیعت نزدیکتر است و از دنیایی که ما می شناسیم دور است.
همراه با بزرگ
دانلود فیلم سینمایی اتاق تاریک The Dark Room 
فیلم ایرانی اتاق تاریک ۱۳۹۶ به کارگردانی سید روح الله حجازی
کارگردان: روح الله حجازی | ژانر: درام، اجتماعی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: سال 1397
مدت زمان: 110 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال 
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | پخش از موسسه فرهنگی سوره
خلاصه داستان:فرهاد (ساعد سهیلی) و هاله (ساره بیات) فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده‌اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آن‌ها را در مواجهه با مسایل جدید
آن وقت ها که در بلاگ اسکای می نوشتم، طور دیگری فکر میکردم، دنیارا طور دیگری می دیدم، انسان دیگری بودم، ولی در خمیرمایه همینی بودم که الان هستم، همینقدر طالب نوشتن و همینقدر طالب آرامش و هیجان توامان. آن وقت ها که در بلاگ اسکای می نوشتم شب های تابستان مهمی رو با آلبوم phobia ی breaking benjamin، با civil twilight، آلبوم young as the morning old as the sea ی passenger, آلبوم ناگفته های ناظری ها و روی پشت بام نشینی های زیادی را با Einaudi و کتاب خواندن زیر روشنایی ماه گذرانده بودم، آن و
آفت دهان شامل یک شکست در پوشش مخاطی دهان و ایجاد زخم های باز سفید رنگی با هاله ای قرمز رنگ اطراف آن هستند، این زخم ها بسته به عامل ایجاد کننده آن در داخل گونه ها، لب و یا زبان ایجاد میشود. دلایل متعددی موجب ایجاد آفت در دهان میشود که ویروس های آبله مرغان و کوکسای موجب دو ویروس معروف آن هستند.
نشانه‌های آفت دهان کودک
زخم های گرد یا بیضی شکل با هاله قرمز اطراف آن
انداز از۱ میلی متر تا ۱ سانتی متر
رشد تکی یا خوشه ای
درد در قسمت زخم ها
رنگ سفید ، خا
    پروانه
خاطراتم روزهایی ساده بود         قصه های ساغی و پیمانه بود 
نبض عطر کوچه های احساس      قصه های عطر ناب و پونه بود
خانه ام خشت اسیابم ابی             هر سحر بانگ نماز اکنده بود 
پرچم صلح و سفید دهکده       روی هر بام  عطر یاس مستانه بود 
قصه ی   دور   اجاق    اتشی       خاطرات شمع  چون پروانه بود
بغچه ای از ریس ابریشم سفید   سفره ای از شور عشق ونان بود
واژ ها را کوچه های خاکی            هاله هاله مو به مو پیمان بود 
خرمن گندم کشت و چشمه نور    
 خواب پروانه
خاطراتم روزهایی ساده بود         قصه های ساغی و پیمانه بود 
نبض عطر کوچه های احساس      قصه های عطر ناب و پونه بود
خانه ام خشت  آسیابم ابی         هر سحر   بانگ نماز دلداده بود 
پرچم صلح و سفید دهکده     روی هر بام  عطر یاس مستانه بود 
قصه ی   دور   اجاق    اتشی       خاطرات شمع  چون پروانه بود
بغچه ای از ریس ابریشم سفید   سفره ای از شور عشق ونان بود
واژ ها را کوچه های خاکی            هاله هاله مو به مو پیمان بود 
خرمن گندم کشت و چشمه نور  
سکوت می‌کنم ولی ته دلم غوغاستبه طعنه فاش بگویم، قیامتی برپاست
قیامتی که چه سنگ وچه شیشه می‌شکندتفاوتی نکند، شعله تند و بی‌پرواست
میان مهر سکوت و تلاطم دل منهمیشه هاله‌ای ازعشق؛ انجمن آراست
همیشه ناب‌ترین نوع عشق ورزیدندرون سینه آشفته و پر از نجواست
سکوت لحظه اقرار حرف‌های دل استسکوت می‌کنم اما دلم پر از غوغاست
شاعر: نجمه مولوی
آیا این غذاها برای سلامتی مفید است ؟

همه ما می دانیم که چرا چوب هویج برای میان وعده سالم تر از میله های آب نبات ایجاد می کند. با این حال ، گاهی اوقات تفاوتهای ظریف تری بین دو محصول مشابه وجود دارد - این بدان معناست که یک ماده غذایی برای ما دارای برچسب می شود ، و دیگری به عنوان گزینه بد یا ناسالم کنار گذاشته می شود.
هنگامی که یک غذا راه خود را به کانن مواد غذایی سلامتی - که اغلب از طریق بازاریابی هوشمندانه و هدفمند - یافت می شود ، توصیف می کند که د
از این طرح لایه باز میتونید استفاده کنید و برای ترکیب تصاویر ایده بگیرید.
نکاتی که با مشاهده این فایل یاد میگیرید:
1-ایجاد ذره های نورانی در هوا 
2-استفاده از layer mask
3-نور پردازی و ساخت مه 
4-ایجاد هاله نور برای قطار

دانلود
حجم:27.7mb
شب که جدی شد ...سرد به اندازه ای که جا داشت! ساکت و خواب گرفته تا حدی که ممکن بود و تاریک طوری که همه بارهای اضافه روز را خالی می کردی یک گوشه ای...تو ماندی لخت و رها و دردی که تازه توی عمق شب کاملتر احساسش می کردی!درد گردی که هاله اش همه چیز را گرفته بود....اگر هزارها میلیاردی که آتش گرفت،اگر جانهایی که از دست رفت اگر ترس سیاهی که سایه انداخت فراموش بشود بالاخره ....اما از دست رفتن ایمان مردم دردش آنقدر زیاد هست که چشمهای پابماه....چشمهایی که افق را می
امباپه که در این بازی به دلیل نبود اولیویه ژیرو به عنوان مهاجم نوک به میدان رفته بود خیلی زود در یک درگیری از ناحیه قوزک پا مشکل پیدا کرد و بین دو نیمه جای خود را به وسام بن یدر داد. رسانه‌های فرانسوی بعد از این حادثه اعلام کردند که به این ترتیب حضور امباپه در مسابقه حساس فرانسه مقابل ترکیه در رقابتهای انتخابی یورو 2020 که روز شنبه در ترکیه برگزار می‌شود در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته.
امروز کللللا خواب بودم 
همین الانم اراده کنم می تونم بخوابم 
هنوزم ایشالا که آلرژیه  
جهان را در هاله ی خاصی می بینم :/ 
دلم یه عالمه شکلات میخواد ... شکلات مضر شیرین که وسطش یه چیزهای خرت خرتی داشته باشه. به شرطی که بعدش حالم بد نشه
دیروز بعد مدت ها از ظهر تا شب بیرون بودم این شکلی شدم. دیگه بیرون بهم نمیسازه
واقعا چه جونی داشتم. به مریم میگم واقعا نمی دونم چی می زدم!! صبح تا شب اون شکلی! 
آینه  در این هفته شاهد شکفتنی بود و مواج و خروشان از این شکفتن
چون اینه دارد خود شوق وصل و  تماشا
چگونه برون اید تا در آغوش گیرد لیلی را
شکفتنی در راستای گل زندگی
که خود جای بسی مجال است
که خواهم گفت در ادامه
و ترس از ان دارم که بیان عین انچه دیده است موجبات افشای راز اینه باشد و فراهم اور شاید ملالتی برای دخترش
چه کند 
پس میگوید در هاله ای از تفکر که بداند میبیند اینه و این شوق انقدر زیاد هست که نادیده بگیر برخی ملاحضات انرا
تمام ماه‌های قمری در ایران طبق تقویم پیش می‌روند. از جمله محرم و شعبان و رجب و غیره. 
فقط رمضان را به هلول ماه متوسل میشوند. 
خب پس تکلیف بقیه ماه‌ها چه می‌شود؟ مثلا ایت الله سیستانی امروز را اول رجب نمی‌داند. اینطوری که همه مناسبت‌هایمان در هاله ای از ابهام است... 
شیر گاو شیرین ، پر و یخبندان خوشمزه است ، و چندین دهه تبلیغات آن را به عنوان غذایی که "بدن خوب می کند" به آمریکایی ها فروخته است. فرآورده های لبنی سرشار از کلسیم و پروتئین هستند و از مدتها قبل به عنوان مهم برای کمک به رشد بچه ها و کمک به بچه ها و بزرگسالان در ساختن و حفظ استخوانهای قوی ترویج می شوند. اما آیا لبنیات شایسته هاله سلامتی آن است؟

ادامه مطلب
گرچه منابعی در چین و ژاپن از فوت کیم جونگ اون رهبر کره‌شمالی خبر داده‌اند، اما این گزارش‌ها قابل تایید نیست و وضعیت جسمانی کیم جونگ اون همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. انجمن دوستی کره هم این گزارش‌ها را تکذیب کرده است./ ایسنا
#پلدخترنیوز@poldokhtarnews
[عکس 634×417]
مشاهده مطلب در کانال
مدت هاست که دلم برای خاکستری هیجده ساله تنگ شده!!!
کاش میشد اون جسارت،امید و انرژی رو برگردوند.
حسی شبیه به فسیلی صد ساله دارم که دارد خاطرات و روزهای دور را زیر و رو میکند!
عجیب تر اینکه خیلی از خاطرات در هاله ای از ابهام هستند،گویی ذهنم برای محافظت از من خیلی از جزئیات و اتفاق ها را پاک کرده است.
+عنوان وام گرفته از شعر محمدعلی بهمنی عزیز.
این ترم بعد از کلاس های جهانی تابش و بعد از بازدید از کلینیک تقریبا گزینه هایم برای فیلد ارشد را انتخاب کرده ام. کلینیک که رفته بودیم اتاق بازی درمانی پر بود. من اتفاقی کنار اتاق ایستاده بودم و به حرف های مسئول کلینیک گوش می دادم. اما بعد توجهم رفت به حرف های کودک و درمانگر داخل اتاق. هر چند نمی توانم برای -تقریبا- هیچ بچه ای غش و ضعف بروم اما شناختی و بالینی کودک از گزینه های روی میز من است. پرونده بالینی و عمومی بسته شده است و بالینی خانواده و ص
خب کتاب موج ها تموم شد. یه کتاب اینجوری بود که مثلا میتونستن پیشگویی کنن و هاله های ادما رو ببینن و اینا . کتاب برای n هم قبلش خوندم که جنایی بود و غمگین . درباره این دوتا فکر نکنم پست اینستا بذارم. کتاب موج ها مثل بقیه کتابایی که از خانوم لانزدیل(؟) خوندم، یه کم کلیشه داشت از این جهت که مثل فیلمای کنار دریای خارجی بود! اما جذاب بود . مثل اکثر کتابای آموت میشه زود زود خوندشون و لذت برد اما خیلی عمیق نبود. 
دیگه اینکه پادکست های شب تاک رو دارم گوش می
تاکنون آن چه از عنصری ملک الشعرا دربار سلطان محمود خوانده بودم نشان از یک شاعر مقتدر درباری که شعرش سایه بر ادبیات و شاعران معاصرش انداخته ، جاه و جلال و شکوه شعر و جایگاه و اموالش در هاله‌ای از افسانه مورد توجه شاعران بعد ازاو بود ، داشتاما این رباعی دلچسب و مطلوب که در همه اعصار مخاطب خاص خود را دارد به آدمی حالی دیگرگون دارد . همه دوستان را به مطالعه این رباعی قابل توجه دعوت می نمایمچون می گذردعمرچه آسان و چه سختوین یک‌دم عاریت چه ادبار و
به قول عسل درسته که فرق میکنه از اینجا به بعدشو کجا زندگی کنیم‌ولی باخت اصلی رو وقتی کردیم که تو ایران مدرسه رفتیم
و روزی صد بار بیشتر به حرفش میرسم
من با تک تک سلول های بدنم از این نظام آموزش پرورش و از ثانیه ثانیه وقتایی که تو مدرسه بودم و از تک تک کادر مریض مدرسه هایی که بودم،متنفرم

پ.ن:سر دسته لیست تنفر خانوم آ عه
و وقتی فکر میکنم بخاطر حرف مامان هاله گریه کرده واقعا دلم خنک میشه هرچند واقعا کمشه خیلی خیلی خیلی بیشتر از اینا باید تقاص پس ب
 شبهای جمعه یا شبهای عزاداری با هم می رفتیم مجالس. ترجیح می داد به مجالسی برویم که شلوغ و آب و رنگ دار نباشد. جلسه ای بود در مسجد یکی از پادگانها. می رفتیم آنجا. روحانیی داشت که دوستمان بود؛ به نام «‌میر اسدالله موسوی » که بعدها شهید شد. جمعیت زیادی جمع نمی شد. ولی در آن جمعیت زار زار می گریست. ما دلمان از سنگ بود و به این زودی ها تحت تأثیر قرار نمی گرفتیم ولی حال و هوای او ما را تکان می داد. 
شهید یوسف کلاهدوز
کتاب هاله‌ای از نور، ص103
درباره زنده مانی شبانه ام دلیل که بسیار است ولی یک دلیل عمده آن نداشتن برنامه برای برای پاسداری و استقاده روز است. این عمده ترین چالش یا مشکل من در بیداری شبانه است.
مانند من بسیار چنین نیست. چون هر کس در شب دیجور، در هاله تاریکی و ماده، دنبال چیزیست که ندارد. مانند من، دنبال طرحی برای فردا. 
هنگامی که بدن انسان در معرض بیماری ها قرار می گیرد علایم هشدار دهنده ای از خود نشان می دهد. نشانه های خطرناکی که در بدن نشان دهنده بیماری های مختلف است شامل خال های زیاد پوستی،تمایل به خوردن یخ، هاله توسی در اطراف چشم،پف چشم، کم پشتی موهای شما و خط های سفید در ناخن و … می باشد که در صورت مشاهده هریک از این موارد باید به پزشک مراجعه کرده تا مورد بررسی قرار گیرید.همراه ما باشید تا نشانه های خطرناک بدن را بشناسید.

ادامه مطلب
به قول عسل درسته که فرق میکنه از اینجا به بعدشو کجا زندگی کنیم‌ولی باخت اصلی رو وقتی کردیم که تو ایران مدرسه رفتیم
و روزی صد بار بیشتر به حرفش میرسم
من با تک تک سلول های بدنم از این نظام آموزش پرورش و از ثانیه ثانیه وقتایی که تو مدرسه بودم و از تک تک کادر مریض مدرسه هایی که بودم،متنفرم

پ.ن:سر دسته لیست تنفر خانوم آ عه
و وقتی فکر میکنم بخاطر حرف مامان هاله گریه کرده واقعا دلم خنک میشه هرچند واقعا کمشه خیلی خیلی خیلی بیشتر از اینا باید تقاص پس ب
تقریبا همه چی!!
یه جورایی برام گنگ و نامفهوم به نظر میرسن واژه هایی مث دلبستگی، دوستی ، اعتماد ، عشق ، احتیاج...
مثل این میمونه که از پشت شیشه ی بخار گرفته نگاه کنی به داخل کافه ای که دکور قهوه ای رنگ و گرمی داره ظاهرا، ولی چیزی رو نتونی ببینی...
هر هاله ی ماتی که میبینی رو یه چیزی تصور میکنی و مدتها باهاش زندگی میکنی و یهو...
بخار شیشه از بین میره و میفهمی اونهمه رنگ گرم و قهوه ای، تنه ی درختای جنگلی بوده که تووش زندگی میکردی...
همینقدر دور از ذهن و
به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از آسوشیتدپرس نوشت که، سفر برنامه ریزی شدهرجب طیب اردوغان، مهتر جمهور ترکیه به واشنگتن در پی رای مجلس نمایندگان آمریکا با شعار تحریم ترکیه و به رسمیت باز شناختن جنایت ارامنه بوسیله عنوان نسل کشی در هاله ای از ابهام قرار خمود بود. این موارد خشم اردوغان را برانگیخت ولی دکه اردوغان در بیانیه ای اعلام کرد، رهبران آمریکا و ترکیه چهارشنبه ۱۵ آبان تو تماسی تلفنی "مداومت کردند که آن ها چهارشنبه (۱۳ نوامبر) با
نمونه‌ای روشن از جهان گمشده را می‌توان در غفلت از «حیاء» و «حریم» دانست. گوهر زندگیِ اصیل، «حیاء» و رعایت «حریم افراد» است. «حیاء»، موجب می‌شود تا انسان‌ها از آشکارساختن و نمایش و برخوردهای تند پرهیز کنند و «حریم»، نگاهبان مرزها است. حریم، فقط نوعی جدایی نیست. هرچند هاله‌ای را ایجاد می‌کند که مانع تجاوز دیگران باشد، ولی ضمن آن‌که تمامیت آدمی را حفظ می‌کند، حریم دیگران را نیز نگه می‌دارد. زیرا اساساً در صورتی می‌توان حریم داشت که برای
باران شلاق می‌زند بر شانه‌های عریانم 
پرستو ها لانه می‌کنند بر ترقوه‌هایم
میان سینه‌هایم گنجشکی آرام خفته ا‌ست
قسم می‌خورم که من از آنان درمانده‌ترم
گودی کمرم، که کم دارد حلقهٔ دستانت را
موی کوتاهم، که رمقی برای رقص با باد ندارد
چشمان بی‌قرارم، که هاله‌ای از غبار دلتنگی درشان موج می‌زند 
فوج قوها خیلی‌وقت است از ذهنم پر بسته
فریاد کلاغ‌ها اما مجال نمی‌دهد ذهن ناآرامم را
در این طوفان سهمگین، مرکز ثقل دردها منم
هرشب سر بر شانهٔ دیو
کاریزما چیست؟کاریزما، یک ویژگی شخصیتی برجسته است که همه می‌خواهند داشته باشند. افراد با پرسونال برند کاریزماتیک، هاله‌ای غیرقابل توضیح در اطراف خود دارند. آنها وقتی صحبت می‌کنند، دیگران خیلی خوب به آنها گوش می‌دهند. بسیار راحت می‌توانند در افراد دیگر تاثیر بگذارند و نظر دیگران را تغییر دهند. در اکثر مواقع، آنها را در موقعیت‌های اجتماعی بالا می‌بینیم، در رده‌هایی که قدرت و یا تخصص دارند، که این سؤال برایمان ایجاد می‌شود: آیا شخصیت ک
بلاخره بعد از یه هفته وسایلمو پس داد امشب...ولی کوتاه نیومد یه روزم کم کنه از یه ماه خونه موندن...دیگه بحثم نکردم...به قول فرزانه فایده نداره که هیچ بیشترم میکنه اگه خیلی چونه بزنم.
ولی واقعا درک نمی کنم...هنوزم اصلا نمی فهمم که مگه چه اتفاقی افتاده که حقمه اینجوری کنه باهام :(
آره اصلا من سواستفاده کردم از اینکه فهمیدم دیر میاد.باید زنگ میزدم میگفتم بهش حتی اگه نمیذاشت..ولی تهش مگه دیر کردن و سواستفاده ام واسه چی بود؟!!.. می خواستم برم یه لقمه با ب
توی اون عکس، توی ساحل .. خیلی خوشگل شدی. نمی دونم چطور اینکارو می کنی، این یه جور استعداده؟ اصلا حواست هست؟ انگار، یه هاله از خودت ساطع می کنی و همه محیط رو در بر می گیره. منظورم یه تجسم فیزیکی نیست، مثل یه احساس؟ انگار ک تحت تاثیر مواد باشم. مثل این میمونه ک تمام صحنه جوری تزئین شده باشه ک تو به چشم بیای، و وسط این کادر تو وایسادی، با یه حالت بی تفاوتی کامل نسبت به دنیای دورت توی جای دیه ای سیر می کنی و اصلا منوجه نیستی ک دنیا داره به تاثیر از تو ا
ترمیم پستان بعد از جراحت
ترمیم سینه پس از عمل برداشتن سینه یا جراحات وارد شده بر سینه برای بازسازی یا بازگردانی سینه که تمام یا بخشی از ان با جراحی برداشته شده یا بدشکل شده است قابل انجام است.در واقع ترمیم سینه به دلایل مختلفی توسط افراد انجام می شود.
علل مختلفی وجود دارند که موجب می شوند تا بانوان مجبور باشند قسمتی و یا تمام سینه خود را تخلیه کنند؛ از دست دادن سینه ها موجب می شود تا فرد از نظر ظاهری تفاوت هایی را با دیگران داشته باشد؛ این ا
چند روز قبل یکی از دوستان دوران ابتدایی فوت کرد. وقتی دوستم خبرش رو به من داد تو شرکت بودم و به جز شوک دقایق اول، دیگه حسی نداشتم. نمی‌دونستم باید برم شهر خودمون و تو مراسم خاکسپاری شرکت کنم یا نه. نمی‌دونستم الان باید اندوهگین باشم یا اینکه چون من سال‌هاست ازش دورم، ناراحت نبودن بی‌انصافی نیست. نمی‌دونستم باید به اطرافیان بگم یا لزومی نداره کسی که همکارم هست اتفاقات زندگی من رو بدونه. تقریبا دو ماهی هست که برای مدیرم در وضعیت زیر علامت
اقا یکی ازهمکارای مرد که روبروی من میشه میزش، خیلی وسواسیه و اعصابموخوردکرده
هرپنج دیقه ی بار اسپره ی ضدعفونی کننده میزنه ب دستاش و ب هاله اطرافش -_-
بعد من امروز حساسیت شخمیم عود کرده بود هی باید این ماسک پدسگو میدادم پایین و
بینی کوفتیمو پاک میکردم با دستمال ،بعدهرلحظه انتظار داشتم یارو سکته بزنه یا بیاد اطراف منو
هی اسپره ی بزنه :)) بعد گرسنم شده بود میخواستم بیسکوییتامو بردارم ازکیفم بخورم، ی لحظه
ب خودم اومدم دیدم اگر بخوام بااین دستا ب
◽️رئیس دیوان عدالت اداری روز گذشته از صدور رأیی مبنی بر مخالفت با صدور گواهینامه موتورسیکلت برای بانوان خبر داد.
◽️این در حالی است که چندی پیش، معاون فرهنگی قوه قضائیه گفته بود که دولت به شرط طراحی مناسب درباره موتورسواری بانوان لایحه‌ای را تحویل مجلس دهد، اگر این لایحه مورد تأیید مجلس و شورای نگهبان قرار گرفت، موتورسواری بانوان هم مجاز خواهد شد.
خبرهای:
#پاوه
#روانسر
#جوانرود
#ثلاث_باباجانی
#تازه_آباد_ثلاث
با سیروان پرس وقایع چهار شهرس
به پاسداری از ثمره خون شهدا اعتقاد راسخ داشت. یک روز در جلسه ای از او دعوت کرده بودیم تا رهنمود بگیریم. گفت: «‌کاری کنید که عکس شهدا در همه خیابانها نصب باشد تا از یاد آنها غافل نشویم و راهشان را الگوی خود قرار دهیم. »
حتی تابلوهای بزرگی از شهدا که در مسیر اتوبان تهران ـ قم نصب شده بود، به پیروی از نظرات آن شهید بزرگوار بود .
می گفت: «‌به هر وسیله ای شده، باید یاد و خاطره شهدا زنده بماند. »
شهید یوسف کلاهدوز
کتاب هاله‌ای از نور، ص36
اپیزود اول: حدود یه هفته پیش، یه شب با یاسمن رفتم بیرون. یک ساعت و نیم دقیق، غرق شدم تویِ حرفاش. تویِ درداش. تویِ دردایی که حسشون می‌کردم. که تویِ منم همون دردا ریشه داشتن. همونا چیزایی بودن که باعث می‌شدن ساعت سه شب یهو از خواب بپرم و بزنم زیر گریه. که براش از ریشه‌دار بودن این دردا گفتم. اینکه شاید بزرگتر و عاقلتر شیم ولی نمی‌تونیم ریشه‌ی این دردا رو بِکَنیم و بندازیم دور. چونکه با ریشه‌هایِ خودمون گره خوردن. این گره‌ها هیچوقت باز نمی شن. [L
با گذشت یک هفته از پخش یک پیام تبلیغاتی در چند تلویزیون خصوصی افغانستان، هنوز اصل ماجرا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و هیچ مرجع رسمی، مسئولیت این اقدام را به عهده نگرفته است. در این تبلیغات، پرچم لشکر فاطمیون در کنار پرچم داعش نشان داده شده و گفته می‌شود که هر دو به یک اندازه برای امنیت افغانستان تهدید هستند...
ادامه مطلب
با پای شکسته خییلی مزخرف بود مدرسه..خیلیا...یعنی غمم گرفته فردا دوباره مدرسه :/ ای کاش میشد این چند روزم نرم...بابا قبول نمی کنه، میگه اونقد تو خونه بمونی خل میشیا ://
یه ماه یه ماه میمونم خونه خل نمیشم حالا با پای شکسته چهار روز نرم مدرسه خل میشم؟ :// 
+ دعا کنید پام خوب شده باشه دیگه، چهارشنبه قراره گچمو باز کنم.
++ پنج شنبه سالگرد مهساست :( دعا کنید پام خوب شده باشه بتونم برم.
+++ از هاله ام بگم؟! امروز اومد حالمو پرسید:)) کلا تصادف چیز مثبتیِ... اگه زنده
   این روزها گاهی 
    حس غریبی در درونم سخت می گنجد
    حس می کنم تنهام 
    حس می کنم هر شب خودم را با خود اویزم 
    چنگ می زنم بر صورت ایینه و دیوار 
            دیدارهای من همه سنگن 
            دیوارهای شیشه ای شفاف 
             دیدارها دیوار می سازند
    هر شب که می خوابم 
    در لابلای هاله ای ابری 
                              در اسمانی صاف 
                                  در اسمانی پاک 
              در رختخوابی نرم 
              پرواز را من ارزو دارم 
   این روزها گاهی 
    حس غریبی در درونم سخت می گنجد
    حس می کنم تنهام 
    حس می کنم هر شب خودم را با خود اویزم 
    چنگ می زنم بر صورت ایینه و دیوار 
            دیدارهای مملو از دل سنگ
            دیوارهای شیشه ای شفاف 
             دیدارها دیوار می سازند
    هر شب که می خوابم 
    در لابلای هاله ای ابری 
                              در اسمانی صاف 
                                  در اسمانی پاک 
              در رختخوابی نرم 
              پرواز را من ارزو دارم
شاید با خواندن این تیتر برای خیلی ها این سوال پیش بیاد که آیا مجلس عزا هم نیاز به آرایش داره و آیا در مجالسی این چنین جایز است که با آرایش وارد شد؟ جواب این سوال قطعا خیر است اما از آنجایی که متاسفانه چند صباحی است در جامعه ی ما به نام تمیزی و مرتب بودن و کلماتی از این قبیل، مجوزی برای آرایش آن هم از نوعی که واقعا در خور آن مکان و جای خاص نیست یافت شده ، بر آن شد یم که در این باره و در مورد چگونگی و نحوه ی این نوع آرایشها مطلبی ارائه دهیم تا راه
بسمه تعالی

به متین؛
درباره اندیشه، فرم و تحول ایماژ ها

نوشته زیر انضمامی ترین نوشته ای است که تا الان نوشته ام و فکر می کنم نوشتن آن در این دقایق، ضروری ترین کاری است که می توانستم انجام دهم.
هیچ چیزی را نمی توان انضمامی تر از مسئله ای که در مورد آن خواهم نوشت پیدا کرد. در واقع ما در مورد مسائل انضمامی به طور بسط یافته ای دچار توهم هستیم. آن چیزهایی که تاکنون انضمامی فرض می شدند در میان هاله های غلیظ انتزاعیات، هیجانات و احساسات جا گرفته ا

آخرش به یک جائی میرسی میفهمی که تنها آدم مورد اعتماد زندگی خودت هستی .خودت تنها کسی هستی که زیر پایت را خالی نخواهد کرد .خودت تنها کسی هستی که خودت را دوست دارد .تنها کسی که حرفت پیش او میماند خودت هستی .گاه سخت این را میفهمی ، گاه در هاله ای از رنج و سوءتفاهمات .اعتماد سخت بدست می آید و راحت از دست میرود .
بسمه تعالی

به متین؛

نوشته زیر انضمامی ترین نوشته ای است که تا الان نوشته ام و فکر می کنم نوشتن آن در این دقایق، ضروری ترین کاری است که می توانستم انجام دهم.
هیچ چیزی را نمی توان انضمامی تر از مسئله ای که در مورد آن خواهم نوشت پیدا کرد. در واقع ما در مورد مسائل انضمامی به طور بسط یافته ای دچار توهم هستیم. آن چیزهایی که تاکنون انضمامی فرض می شدند در میان هاله های غلیظ انتزاعیات، هیجانات و احساسات جا گرفته ا
همین چند روز پیش برای معاینه‌ی چشم‌ راهی مطب چشم‌پزشک شدم،در حالی که خودم مطمئن بودم چشمانم ضعیف شده است در کمال تعجب شماره‌ی‌شان هیچ تغییری نکرده بود، با دو قطره نسخه‌ام را پیچید و خیالم را راحت کرد؛ داشتم به این فکر می‌کردم که ای کاش می‌شد قطره‌ای هم برای کنار رفتن هاله‌ی مقابل چشمان‌مان و شناختن آدم‌ها تجویز می‌کردند تا بعد از سال‌ها اطمینان و اعتماد در بزنگاه حساس زندگی پشت‌مان خالی نمی‌شد،شناختن‌های ،به خیال خود، کامل‌مان
کسی که غافل باشد ونداند که مسافر است،درجای خود می ماند،
چناچه سعدی گفته است:
حَرم درپیش است وحرامی درپس،
اگررفتی؛بُردی
واگرخفتی،مُردی

شیطان صریحا گفت من درکمینم:

قَالَ فَبِمَا أَغْوَیْتَنِی
لَأَقْعُدَنَّ لَهُمْ صِرَاطَکَ الْمُسْتَقِیمَ 
ﻔﺖ : ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﺮﺍ ﺑﻪ ﺑﻴﺮﺍﻫﻪ ﻭ ﻤﺮﺍﻫﻲ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻲ ، 
ﻳﻘﻴﻨﺎً ﺑﺮ ﺳﺮ ﺭﺍﻩ ﺭﺍﺳﺖ ﺗﻮ 
[ ﻛﻪ ﺭﻫﺮﻭﺍﻧﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﺍﺑﺪﻱ ﻣﻰ ﺭﺳﺎﻧﺪ ] ﺩﺭ ﻛﻤﻴﻦ ﺁﻧﺎﻥ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﻧﺸﺴﺖ.

و
به جای تو صحبت کردن با در ها، بی پرده به دیوار ها، برای ساعت ها. به جای بودنِ با تو، در کنار آدم های تو خالی تر از خودم. کنار بی عمق ترین چشم ها، توی سطحی ترین قسمت دریاها. و گمگشته در خاطرات اندک روزها و بی شمار شب های سیاهمان. بحث جدیدی نیست، طوری نشده ام ک نشناسی ـم. می دانی؟ کمی اندک تفاوت در ظاهر به سبب گذرِ عمر و چند تار موی سفیدِ و خطوط جدید روی پیشانی ـم، و نگاهی ک تلخ تر از قبل است و هاله ای از سکوت، ک پیش تر از خودم محیط را در بر می گیرد. می د
یک اثر اقتباسی خوب به کارگردانی استیون اسپیلبرگ.
غول بزرگ بسیار بسیار مهربان را ببینید اگر دنیاهای خیالی و فانتزی را دوست دارید.
چهره ی غول بزرگ مهربان یک چیزی دارد؛ یک چیزی که نمی توانم توصیفش کنم؛ شاید هاله ای از مهربانی دور چهره اش را فرا گرفته؛ نمی دانم ولی برای دیدن حالات چهره اش هم که شده ببینیدش اگر تا به حال تماشایش نکرده اید!
+ فیلم، داستان دخترکی است یتیم به نام سوفی که با تنها غول بزرگی که مهربان است، آشنا می شود...
+ از نثر خودمانیما
می گذرد آذر، به دنبالش زمستان ها و هاله سردی ک پیشتر از گذشته بر ما باقی مانده است. طولانی ترین شب سال را مناسبتی نیست و روز هایی ک کم طلوع شده اند. زمستانی ک می آید را شاید این دفعه نامی نباشد و منی ک این بار کم تر از همیشه ام توی آرشیو این بلاگ پیدا شده ام. سکوت، از برای دلیلی نیست و همچون خودت تنها نمی دانم ک کجا ایستاده ام. نیکوتین دست و پایم را تکان نمی دهد، یا ک ترس هایِ قدیمی ـم، و حتا کابوس هایی ک این شب ها زیاد مهمانِ خواب هایم شده است. همه چ
چگونه می توان سینه های زیبایی داشت؟

پوشیدن سوتین با اندازه مناسب برای سلامتی سینه های شما ضروری است

بسیاری از زنان دنیا از شکل و اندازه پستان های خود راضی نیستند. دلیل این امر تهاجم همه جانبه تصاویر رسانه ای است که با غالب کردن پستان های عمل شده به جای پستان های طبیعی، تلاش می کنند نشان دهند که پستان های طبیعی نباید بزرگ، کوچک، آویزان، نامتقارن یا دارای هاله یا نوک بزرگ باشند. واقعیت خلاف این است. پستان از اعضایی است که می تواند هر شکل و
معماری برج میلاد مردم تهران هر روز عمارت بلند مرتبه ای را که در میان هاله ای از دود و مه نشسته بر صورت شهر از دور نمایان است می بینند ، ساختمان بلندی که می گویند چهارمین برج مخابراتی جهان است . برج میلادایده ساختن یک نماد جدید برای شهر تهران از اوایل دهه ۷۰ ایجاد شد از همان دوران بود که شهرداری تهران تحقیقات گسترده ای را برای پیدا کردن محلی مناسب برای ساختن این نماد جدید و طراحی آن آغاز کرد و سرانجام پس از بررسی و مطالعه ۱۷ نقطه شهر تهران مانند
کیفیت سنگ تراورتن تکاب
سنگ تراورتن کرم تکاب
سنگ تراورتن کرم تکاب به دو صورت موج دار و بی موج در نوع سائیده و چرمی وجود دارد.سنگ تراورتن کرم تکاب تخلخل نسبتا کمی دارد و به همین دلیل جلاپذیری خوبی دارد. سنگ تراورتن تکاب سورت های گوناگونی دارد و درجات پایین تراورتن کرم تکاب رنگی تیره تر و هاله های قهوه ای و سیاه در آن دیده می شود و مناسب دیواره های پارکینگ و راه پله و نمای پشت ساختمان می باشد. سنگ تراورتن کرم تکاب به دو صورت موج دار و بی موج برش دا
♦️ فوری/ #اجلاس_صلح_هرمز را لغو کنید!
بناست فردا سه شنبه اجلاس صلح هرمز در تهران برگزار شود. رئیس‌جمهور کشورمان پیش از سفر امسال خود به نیویورک، در تقابل با طرح حفظ امنیت ناوبری دریایی خلیج فارس که توسط آمریکا ارائه شد، «ابتکار طرح صلح هرمز» را ارائه کرد؛ طرحی که با توجه به مشخص نبودن ابعاد آن، به نتیجه رسیدنش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. ظریف وزیر خارجه در توضیح طرح صلح هرمز می گوید 

ادامه مطلب
جسم را در هاله ی تقوا نمودن، مشکل استوَرنه پیچیدن درون سیم و زر، دشوار نیستوَز خدا راه سعادت، کرده ام من آرزوراههای پیش رویم، هیچ یک هموار نیستدردمندی را بُوَد، تفکیکِ بینِ عاقلانآنکه از خوف خدا گریان بُوَد، بیمار نیستروزه یعنی چشم دل بُگشودن و دیدن، خداوَر نه روزی را به سَر بُردن گرسنه، کار نیستاهل جنّت می شود، آنکس که بی کبر و ریاستیا که از بُخل و حَسد در جسم او، زنگار نیستیا کم است ، یا من نمی بینم کسی را اینچُنینیا که در اطراف ما، اینگون
کیفیت سنگ تراورتن تکاب
سنگ تراورتن کرم تکاب
سنگ تراورتن کرم تکاب به دو صورت موج دار و بی موج در نوع سائیده و چرمی وجود دارد.سنگ تراورتن کرم تکاب تخلخل نسبتا کمی دارد و به همین دلیل جلاپذیری خوبی دارد. سنگ تراورتن تکاب سورت های گوناگونی دارد و درجات پایین تراورتن کرم تکاب رنگی تیره تر و هاله های قهوه ای و سیاه در آن دیده می شود و مناسب دیواره های پارکینگ و راه پله و نمای پشت ساختمان می باشد. سنگ تراورتن کرم تکاب به دو صورت موج دار و بی موج برش دا
داروی معجزه آفرین ترمیم پرده بکارت

درباره پرده بکارت چه می دانید؟
پرده بکارت،در نظر مردها از قدیم چیزی رازآلود و خیال انگیز بوده است. خیلی ها آن را مهر طبیعت بر سند مهر مرد می شمردند که تازگی و معصومیت عروسشان را تضمین می کرد. اما چند و چون آن در هاله ای از ابهام بود و با توجه به فرهنگ حجب و حیا ،  کسی نیز درباره ویژگی های آن زیاد نمی دانست. و همین عدم شناخت در بعضی مواقع منجر به مشکلات جدی و حتی تراژدی می گردید.
ادامه مطلب
اعضای باندی که با شیوه‌ای کاملا حرفه‌ای اطلاعات کارت بانکی شهروندان را به‌دست می‌آوردند در حالی‌که برای سرقت‌های کلان برنامه‌ریزی کرده بودند، بعد از ۱۲ فقره اقدام مجرمانه دستگیر شدند.
به گزارش شرق، یکی از شهروندان تهرانی با حضور در پلیس فتا با طرح شکایتی بیان کرد: در اوایل تیرماه ۲۰۰ میلیون ریال به‌صورت اینترنتی از حسابم به سرقت رفته است، اما من هیچ خرید اینترنتی انجام نداده‌ام.
رسیدگی به این پرونده در حالی در دستور کار مأموران پلیس
1:011
نخستین تریلر 1011 هر چند قسمت‌های زیادی از گیم‌ پلی را به نمایش نمی‌گذارد و همچنان این بخش کنجکاو برانگیز بازی را در هاله‌ای از ابهام قرار می‌دهد اما با این حال رازهای بیشتری از داستان سازنده 41148 را فاش می‌کند. پیش از آنکه صحبتی از تریلر کنیم، بد نیست ابتدا نگاهی به آن بیاندازید.
https://xip.li/qcpJPA
با توجه به نوشته‌های درون تریلر، به نظر بازی پیرامون فرقه‌ای مذهبی می‌چرخد که شخصیت اصلی نیز در گذشته عضو آن بوده است. با این وجود در اثر اتفاقی،
من مشکل اساسیم خودمم!
منشا اکثر مشکلاتم خودمم
خودم خودم خودم
من روحم کثیف شده چرکو شده
غرق شده توو هاله ی مشکی اع چرکو و کثیف
باهاش درگیرم 
خرابم 
داغونم 
اکثرا همین بودم همینجوری همین مدلی
نمیدونم شاید اشتباه بوده اومدن من وسط اینهمه ادم 
ولی سن و سالم تا الان یه نتیجه داشته 
یه نتیجه ی مسلم یه جمله
یه جمله ک میگه این دنیا جهنم جای دیگری ست....
شنیدی میگن جنون ادواری؟
زندگی ادواری هم داریم 
من ادواری زندگی میکنم
زندگیم نعشگی داره
یهو برا چند
--عضو هیات نمایندگان اتاق تهران گفت: لایحه قانون تجارت که در مجلس در حال بررسی و تصویب است، تغییر و تحولاتی در آن ایجاد شده که هیچ هم‌خوانی و سنخیتی با شرایط کنونی کشور ندارد
--هاله حامدی‌فر افزود: همچنان بختک ارز ۴۲۰۰ تومانی از روی بدنه صنعت و تجارت کشور برداشته نشده و کمر تولیدکنندگان زیر بار بروکراسی ارز ۴۲۰۰ تومانی در حال خرد شدن است و آنهایی نیز که دستشان به هر شکلی، خواسته و ناخواسته، به این ارز رسیده، متهم به فساد شده‌اند
--وی گفت: طی م
اگه فیلم های پرهیجان دوست دارید و از ژانر ترسناک و زامبی محور خوشتون میاد، این سریال انتظارتون رو برآورده می کنه. سریال ساخت شبکه نت فلیکسه و من فصل اولش رو که ۶ قسمت بود، همین دیروز تموم کرد و از شانسم فصل دومش هم از همون دیروز پخش شده :))
داستان از این قراره: قصر به خاطر اینکه از پادشاه خبری نیست در هاله ای از اسراره؛ شاهزاده داره به خیانت متهم می شه، ملکه و پدرش دارن قدرت رو به دست می گیرن و منتظر تولد فرزند پادشاهند و از طرفی بیماری مرموزی دا
جدا شدن روح از بدن هنگام مرگِ قطعی  در کسری از ثانیه انجام میشود این لحظه چنان سریع اتفاق می افتد که حتی کسی که چشمانش لحظه ی مرگ باز است فرصت بستن آن را پیدا نمیکند 
 یکی از شیرین ترین تجربیات انسان دقیقا لحظه جدا شدن روح از جسم میباشد حس سبک شدن و معلق بودن .
بعد از مرگ اولین اتفاقی که می افتد این است که روح ما که بخشی از آن هاله ذهن است و در واقع آرشیو اطلاعات زندگی دنیوی اوست شروع به مرور زندگی از بدو تولد تا لحظه مرگ میکند و تصاویر بصورت یک
معلم علوم اولین جلسه که اومد سرکلاس بعد از اینکه خودشو معرفی کرد یه کم از روش ها و برنامه هاش برای درس دادن گفت ، یکیش این بود که بعد از هر امتحان نمره ها رو از بالا به کم لیست می کنه و میزنه رو برد کلاس، روز اول که اینو شنیدیم بچه ها یه کمی اعتراض کردن ولی هیشکی باور نمی کرد بخواد واقعا همچین کاری کنه....سه شنبه که امتحان علوم داشتیم.امروز‌ ورقه هارو آورده بود.ولی اول از همه رفت ته کلاس و یه لیست رو که تو یه جلد پلاستیکی بود زد به برد.بعدم شروع کر
بسم الله 

الف: شناسنامه خدیجهحضرت خدیجه پانزده سال قبل از عام الفیل وشصت وهشت سال قبل ازهجرت نبوی در شهر مکه دیده به جهان گشود وپس ازشصت وپنج سال زندگی با شرافت وفضیلت سرانجام در تاریخ دهم رمضان سال دهم بعثت و سه سال قبل ازهجرت رسول خدا به مدینه به لقاءالله پیوست .نام او خدیجه ،و کنیه اش «ام هند» نام پدرش « خویلد ابن اسد » ونام مادرش « فاطمه دخترزائدة بن الاصم»می باشد.1پدر ومادر خدیجه با چند واسطه به « لویّ بن غالب» می رسد که جدّ اعلای پیامبر
افتادگی پلک را به سرعت درمان کنید:
به مرور زمان و با افزایش سن یا به دلایل دیگر پوست اطراف چشمان قابلیت ارتجاعی بودن خود را از دست داده و دچار افتادگی می شود . این حالت اصلا خوشایند نیست و می توان زیبایی چشمان و چهره شما را نابود کند پس بهتر است برای رفع این مشکل راههای چلوگیری و درمان های سریع ان را بدانید و به کار گیرید.وقتی این اتفاق می افتد، چشم هایمان کم کم پف کرده و متورم به نظر می رسد. هاله های تیره ی اطراف چشم ها، به شما ظاهری سالخورده می
میگرن یک بیماری سردرد اول است که با سردردهای مکرر از میانگین ​​تا شدید معلوم می شود . غالبا , سردردها نیمی از راز را پایین تأثیر قرار می دهند , از دید فضای سبز ضربان دار می‌باشند و از یکسری ساعت تا 3 روز تداوم می‌آورند . علامتها دارای ارتباط ممکن است دربرگیرنده تهوع , استفراغ و آلرژی به نوروفروغ , صدا یا این که رایحه باشد .

این درد معمولاً با کار بدنی بدتر می شود . حداکثر یک سوم اشخاص یک هاله دارا‌هستند : معمولا یک زمان کوتاه از نقص‌ در بصیرت ک
مرور خاطرات، کار خطرناکیه. مخصوص که با یادآوری هر صحنه، حسی جز دلتنگی بهت دست بده. اسمش رو می ذارم مرور حماقت هایی که ازشون لذت بردیم. و همین مرور، خودش حماقتی بسی بزرگتر از قبلی هاست. در واقع، یادِ هیچ کدوم از آدم هایی که توی زندگیم بودن، دیگه من رو به وجد نمیاره. همشون خاطرات به شدت دور و غیرحقیقی به نظر می رسند و تنها غمگینم می کنند. همین. 
- روزی که همدیگه رو توی راک دیدیم، وقتی دستش رو برای آخرین بار گرفتم، فهمیدم دیگه حسی ندارم. توی اوج، حب
اساساَ یک سری چیزها را به سختی می توان بیان کرد.... به سختی می توان توصیف کرد....
مثلا.. مثلا نگاه تو.... یا مثل خنده های تو... مگر این کلمه ها میتوانند بار اینهمه گرما و زندگی رو بکشن بردوش و گیج نخورن!!!
اصلا شاید سرهمین باشد ک من هر وقت بخواهم از تو بنویسم سخت می شود کار... مگر ساده است!....
اصولا یک سری چیزها بدیهی است.... بدیهی است ک من با هر خنده ات که هیچ, با هر آوای صدایت... با هر داغ نفس هایت.... بمیرم برایت.... و زنده شوم ابدی.... بدیهی تر از این هم مگر هست!!..
برای اقتدا به حرف بکت که: "دوباره تلاش کن. دوباره شکست بخور. بهتر شکست بخور." با سرعت هرچه تمام‌تر برای از دست دادن‌ها و شکست خوردن‌ها و شکست‌ها و افسوس‌ها و زخم‌های جدیدتر قدم برمی‌دارم. اعداد بی‌معنا هستند. رد محوی همه خط‌ها را از روی تقویم پاک کرده است. عقربه‌های ساعت را از حرکت باز داشته‌اند. همه چیز با هاله‌ای از مه پوشانده شده است. زندگی در ایده‌آل‌ترین شکل خود ادامه دارد. دوست داشتم برای سال‌های متمادی همین گونه بماند تا بتوانم
اونقد دلم مسافرت میخواد:(( اصلا دارم میمیرم واسه یک‌روز‌ بیرون زدن از این شهر :( 
ولی نمی دونم بگم به بابا؟ نگم؟! می‌ترسم بازم بگم بگه نه بعد من قاطی کنم:( 
خب اصلا چرا باید بگه نه؟ تعطیلی که هست ، واسه روحیه اشم خوبه.
فاطمه دیروز زنگ زد گفت نمیایید این طرفا؟ اصلا زنگش بیشتر هواییم کرد. گفتم نمی دونم شاید.
گفت هوا عالیه بارونی و محشر ...واای خدا میشه بریم؟
امشب میگم به بابا. دعوا نشه صلوات:))
-------------------------
فردا هم علوم داریم، جلسه پیش یه امتحان کلا
بسمه تعالی

(به دنبال صحبتی که با یکی از رفقا(م.ح) داشتم. قرار شد به صورت متنی نظرم را به اشتراک بگذارم. حقیقتا متن خوبی از آن در نیامد. اون بنده خدا هم با اینکه نگفت، ولی معلوم بود که راضی نبوده. به هر حال، ایده های متن برای خودم هنوز تازه است و جای بررسی بیشتر دارد. اما شکل و شمایل و بیانش افتضاح است)

نوشته زیر انضمامی ترین نوشته ای است که تا الان نوشته ام و فکر می کنم نوشتن آن در این دقایق، ضروری ترین ک
بسمه تعالی

(به دنبال صحبتی که با یکی از رفقا(م.ح) داشتم. قرار شد به صورت متنی نظرم را به اشتراک بگذارم. حقیقتا متن خوبی از آن در نیامد. اون بنده خدا هم با اینکه نگفت، ولی معلوم بود که راضی نبوده. به هر حال، ایده های متن برای خودم هنوز تازه است و جای بررسی بیشتر دارد. اما شکل و شمایل و بیانش افتضاح است)

نوشته زیر انضمامی ترین نوشته ای است که تا الان نوشته ام و فکر می کنم نوشتن آن در این دقایق، ضروری ترین ک
هر روز می خوانمت
هزاران بار
میان عطر گل های اطلسی
روی برگ های لطیف بیدمجنون
و بعد از باران
روی درخشش رنگین کمانی که
از کلامت تا قلب من پل زده

هر روز می خواهمت
با لبخندی که روی واژه واژه ی عاشقانه هایم
برایت طرح بوسه می کشد

باید برای این دوست داشتن های بهاری کاری کرد
مثلا خانه های ساخت با دیوارهای بلند
آنقدر بلند که هیچ سوزی در آن رخنه نکند

زندگی در کنار هم
فصل قشنگی است که
در تمام سال گل از گلش می شکفد!

-از مجموعه ی هاله ی طلوع
( شفیقه طهم
آب مروارید یکی از بیماری‌های چشمی است که معمولاً با تیرگی چشم شروع می‌شود. علائم آب مروارید را می‌توان به راحتی تشخیص داد و از پیشرفت آن جلوگیری کرد. در این مقاله مهم‌ترین علائم آب مروارید را برای شما ذکر کرده ایم. به شما توصیه می‌کنیم، در صورت مواجهه با هر یک از علائم آب مروارید، به پزشک مراجعه کنید.
آب مروارید چیست؟
آب مروارید یک بیماری مرتبط با چشم است که از علائم آب مروارید می توان به مورد زیر اشاره کرد . در ابتدا عدسی چشم شروع به تار شد
داستان اینطور پیش میره که دو سه روز با نهایت عشق و وسواس درس میخونم و از دیدن نتیجه ی کارم روی کرنومتر در نیمه شب به معنای واقعی کلمه کیف میکنم و با بدن درد و کوفتگی اما دل خوش میرم توی تخت و لای پتو گلوله میشم اما بعد از چند روز مجددا افت مود پیدا میکنم و ساعتم کمتر میشه و عذاب وجدان از هر چهار جهت بهم فشار میاره و خورد و خاک شیرم میکنه و سرم رو به سنگ میکوبونه و من درحالی که خون از تمام منافذ بدنم زده بیرون متنبه میشم و از روز بعد دوباره انگیزه م
 ستاره تیم والیبال لوبه به دلیل مصدومیت بازی احتمالا تیمش را در دیدار مقابل مودنا همراهی نخواهد کرد.

بخش تور و توپ مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم والیبال لوبه ایتالیا که امیر غفور، پشت خط زن ایرانی را در اختیار دارد امشب در هفته ششم رقابت‌های سری A ایتالیا به مصاف مودنا خواهد رفت.
این دو تیم پیش از شروع رقابت‌های لیگ ایتالیا در سوپرجام مقابل هم به میدان رفتند که این مسابقه با نتیجه 3 بر یک به
Shirazart.blog.ir 
* شیوه" رئالیسم جادویی" جریانی که در مونیخ و با الهام از حرکت عینیت جدید و با توجه به نقاشی متافیزیک به وجود آمد. در این سبک ،اشیا به شکل واقعی خود نقاشی می‌شوند اما چگونگی نورپردازی یا ترکیب و مجاورت اشیا ،حالتی" جادویی "به اثر می بخشد. به شیوه" رئالیسم جادویی "،"سورئالیسم فقرا"  نیز میگویند.
*رالیسم جادویی شیوه‌ای است که در آن اشیا پیش پا افتاده با صراحت و موشکافی اغراق آمیز و غیر منتظره ای نمایش داده می‌شوند و هاله ای خیال پردازا
این روزها حال هیچ کس خوب نیست، لبخند می‌زنیم اما غم از پشت نقاب‌های پوسیده‌یمان بیرون زده است، شوخی می‌کنیم و درد از پشت هاله‌ی خستگی نشسته بر قرنیه‌هامون پیداست؛ حتی جوابِ "چطوری؟" هایمان هم دیگر مثلِ سوزِ بهمن سرد است، خوبم‌هایمان ناخوشی‌ها را فریاد می‌کشند! 
خدایمان را چسبانده‌ایم یک گوشه‌ی رینگ و محکم با چوب تقصیرها و تقدیرها می‌کوبیمش اما می‌دانیم آخر هم آنی که لَت و پارَش به خیابان می‌رسد ماییم، آنی که بی‌نفس شده است و هیچ م

کاکتوس گیاهی مقاوم است که به سادگی از بین نمی رود و شرایط نگهداریش بسیار ساده است اما اگر بیش از حد به آن آب بدهیم ممکن است از درون خراب شود.چگونه کاکتوس را سالم در خانه نگهداری کنیم؟ 
کاکتوس به علت رشد آسانش شهرت دارد . کاکتوس و سایر گیاهان شاداب نیاز به شرایط خاصی دارند تا بتوانند رشد کنند. اما این شرایط را می توان به راحتی آموخت و به گیاهان اعمال کرد. گیاهان شاداب ، از جمله کاکتوس، بومی مناطقی هستند که از کانادا به جنگلهای بارانی گرمسیری
بیوگرافی بازیگران
حسین خواجه امیری

حسین خواجه امیری متولد ۱۱دی ۱۳۱۱ در خالدآباد نطنز در خانواده‌ای هنرمند به دنیا آمد. نام مستعار حسین خواجه امیری ، ایرج است. استاد ایرج پدر همایون خواجه امیری، هومن خواجه امیری و هاله خواجه امیری از همسر اول خود و توران صولت تاش و احسان خواجه‌امیری (خواننده و آهنگساز) و الیکا خواجه امیری (نوازنده) از همسر دوم خود می‌باشد.
برای ادامه بیوگرافی روی لینک زیر کلیک کنید
بیوگرافی ایرج خواجه امیری
Tags ایرج ایرج
http://ketabeslam.blog.ir/1398/10/10/ anvae.jushhaye.surat
کمدون‌های بسته، عبارتی است که در پزشکی برای جوش های سرسفید استفاده می‌شود. این جوش ها معمولا نقاط یا برآمدگی‌های کوچک سفید یا گوشتی‌رنگ هستند. آنها معمولا از یک مرکز گرد سفید و هاله‌ای قرمز در اطراف آن تشکیل شده‌اند.
گاهی‌اوقات ممکن است یک مو از مرکز جوش سرسفید بیرون بزند، یا چنین به‌نظر برسد که یک تار مو درون جوش گیر کرده است.
پوست اطراف جوش صورت سرسفید ممکن است سفت یا چروک به‌نظر برسد، به‌خصوص وقتی که
سلام
یه سوالی داشتم و اونم اینکه جدیدا البته جدیدا هم نه، شاید من به تازگی باهاش برخورد کرده باشم و چند سالی باشه که این مساله باشه. تازگی ها دیدم عده ای از آقایون مجرد (حالا همکار یا آشنا یا همکلاسی و بعضا فامیل) معدود آقایونی هستن و نه خیلی ها که توی پیج شون عکس هایی میذارن همیشه هم نه، بلکه هر از گاهی. این عکس ها موضوعش اینطوریه که یه جوری هاله روش کشیدن یا به قول معروف حالت شطرنجی شده داره. 
تصویر خودشون هست در کنار یه دختری که مثلا دختره رو
چند درخت شاداب می‌دیدم. برگ‌هایی سبز بر آن‌ها بود، شاید بهار بود، شاید هم تابستان، چه کسی می‌داند؟
تا دلتان بخواهد آدم آنجا بود. نور خورشید با لطافت می‌تابید. من روی نیمکت نشسته بودم، او هم روی یک نیمکت دیگر. یک کتاب دستش بود، آرام آرام می‌خواند و ورق می‌زد. صورتش پیدا نبود، ولی می‌شناختمش، او بود. نگاهم را برگرداندم.
آب‌نمای بین میدان را دیدم، قطره‌های ریز آب در هوا معلق شده بود و یک هاله‌ی رنگین‌کمانی کوچک درست شده بود. برخورد دلنشین

مقالهٔ آئورا، فرشید آذرنگ ، حرفه عکاس ۱۶ ( حرفه هنرمند )

در حقیقت ، عکاسی دو کار می کند : با حجاب برداشتن از اشیا و از میان بردن هاله ای که آنها را در میان گرفته به ادراک انسان کمک میکند تا آنچه در جهان ، یکسان و مشابه است دریابد و از سوی دیگر با همین عمل و از طریق مانند سازی و رو نوشت ، آنچه را در جهان، یکه و یگانه است فراچنگ آورد و بر آن مسلط شود. در حقیقت ،عکاسی جهان را مشابه تر و قابل دسترس تر از آنچه به نظر می رسد ،نشان می دهد. 

عکاسی ، مارا
در بزرگ و مهر و موم شده،باز شد و محکم روی زمین افتاد. تمام منبت کاری های روی در،خرد شدند و از بین رفتند. باری دیگر،زیبایی از بین رفت و تاریکی پلید جایش را گرفت.
به محض اینکه پایش را داخل مقبره گذاشت،انرژی ضعیف درون انجا را حس کرد. انرژی ای قدرتمند که برخلاف جادوی اهرام مصر،رفته رفته ضعیف شده بود. اگر دقت میکردی میتوانستی هاله ای گذرا از نور را هم ببینی که سریع ناپدید میشد. اما او وقت اینجور کارهارا نداشت. نگاهش سرتاسر دیواره ی اصلی مقبره چرخید.
در بزرگ و مهر و موم شده،باز شد و محکم روی زمین افتاد. تمام منبت کاری های روی در،خرد شدند و از بین رفتند. باری دیگر،زیبایی از بین رفت و تاریکی پلید جایش را گرفت.
به محض اینکه پایش را داخل مقبره گذاشت،انرژی ضعیف درون انجا را حس کرد. انرژی ای قدرتمند که برخلاف جادوی اهرام مصر،رفته رفته ضعیف شده بود. اگر دقت میکردی میتوانستی هاله ای گذرا از نور را هم ببینی که سریع ناپدید میشد. اما او وقت اینجور کارهارا نداشت. نگاهش سرتاسر دیواره ی اصلی مقبره چرخید.
میگوید دوستم دارد، هیچ نمی‌گویم. می‌گوید دوستم دارد چون همیشه حرفایی میزنم که حالش خوب می‌شود. 
نمی‌توانم بهش بگویم واقعیت همیشه دورتر از تمام حرف‌ها قشنگی است که من می‌زنم. 
نمی‌توانم بگویم من بیرونِ ذهنم رنگ های روشن جریان دارد و درونم اما... 
درون جان و جسمم، انگار آدمی نابینا نشسته و تاریکی محض است.
انگار من پارچه سفیدی هستم، که روزی زنی شاد، با آواز مرا روی بندِ آبی رنگ پشت بام رها کرده است و دیگر هرگز باز نگشته.
درون من غمِ شب اولی ا
و ذهنم چون هواپیمای جنگی می شود گاهی 
به هر سو هاله ای از دشمن فرضی 
به سمت این من و این لاشه جنگی
هجوم سخت و سنگینی برد گاهی 
و یک من در میان حجم انبود نفربرهاهدف هستم ؟؟ نمیدانم !!
زنم بر آسمان یا بر دل دشمن نمیدانم و گاهی انتخاب رفتن و ماندن
عجب تصمیم دشواری‌ستمیان دود و انبوه غلیظ تانک ها 
یک من عمیقا غرق افکار است نه پای ماندنی دارم نه قلب رفتنی مانده
و یک من ، یک من درمانده از هر سو شدیدا بند یک تصمیم نامعلوم
میان گنگی تصمیم من اکنون صلیب
خلاصه داستان

حشمت الله خان به همراه دو فرزندش و
عروس و داماد و نوه هایش در یک خانه باغی زندگی می کنند. فرزند سوم حشمت
الله خان، ناصر، مدت هاست که در کلمبوس اوهایو زندگی می کند و با کمک بردار
خود منوچهر در ایران که دفتر مهاجرت دارد در پی انجام مقدمات مهاجرت سایر
اعضای خانواده هستند. گرین کارت های حشمت الله خان و هاله و فرزند خردسالش
صادر می شوند و...

فرهاد اصلانی، سعید پورصمیمی، شبنم مقدمی، هانیه توسلی
آفت دهان چیست؟

آفت دهان عبارت است از زخم های دردناکی که درمخاط دهان به وجودمی آیندآفت دهان سرطانی نیست آفت دهان ممکن است با عفونت هرپسی ناشی از ویروس تب خال اشتباه گرفته شود این نوع زخم می تواند در هر دو جنس رخ دهد اما در زنان شایع تر است.

زخم در دهان با این خصوصیات:کوچک،بسیار دردناک و کم عمق هستند و توسط یک غشای خاکستری پوشیده شده اند حاشیه آنها توسط یک هاله قرمز پررنگ احاطه شده است این زخم ها می توانند روی لب ها،لثه ها،داخل گونه ها،زب

کورون ویروس ها گروهی از ویروس هستند که باعث ایجاد بیماری در پستانداران و پرندگان می شوند. در انسان ، ویروس ها باعث عفونت های تنفسی - از جمله سرماخوردگی - که به طور معمول خفیف است ، می شوند. اشکال نادر مانند SARS ، MERS و تاج رمان باعث شیوع تاج ویروس ووهان 2019-2020 می تواند کشنده باشد. در گاوها و خوکها کرونا ویروس ها باعث اسهال می شوند. در جوجه ها باعث بیماری تنفسی فوقانی می شوند. هیچ واکسن یا داروی ضد ویروسی وجود ندارد که برای پیشگیری یا درمان تأیید شو
دخترکی در تاریکی اتاق سرش را توی زانوهایش فرو برده بود و گریه می‌کرد. دخترک دیگری از در وارد شد. هاله‌های نور از شکاف باز شده در روی موهای مشکی کوتاه دخترک گریان ریختند. دخترک کوچک عروسکش را دوست داشت، دلش می‌خواست خودش مامان عروسکش باشد. دستش را روی موهای مشکی دخترک گریان کشید و عروسک کچلِ چاق را کنار دخترک گذاشت و گفت: «برای تو »
17 سال بعد ...
دخترک مو مشکی به دخترک کوچک پیام داد: «آقای ایکس چند ماهی است زن و بچه‌اش را رها کرده و رفته. نزدیک ع
دانلود رایگان فیلم کار کثیف با لینک مستقیم
دانلود فیلم کار کثیف عالی ۱۰۸۰p
دانلود تیزر رسمی فیلم کار کثیف
تیزر قرار گرفت

فرهاد تصمیم می گیرد برای مهاجرت به ترکیه سفر کند،
اما به دلیل گرفتاری هایی که برایش رخ می دهد نه تنها مهاجرت، بلکه بازگشتش
به ایران نیز در هاله ای از ابهام قرار میگیرد.
درباره کار و مهاجرت است و همانطور که از اسمش پیداست درباره شغلی است
که مورد پسند نیست و خاصه به فروش مسکرات در خارج از ایران می پردازد و به
همین خاطر در
LED چیست ؟؟
LED مخفف واژه Diode Light Emitted به معنای دیود ساتع کننده نور است .
دیودهای ساتع کننده نور در واقع جزؤ خانواده دیودها هستند که دیودها نیز زیر گروه نیمههادی ها به شمار می آیند. نوعی از لامپ های حالت جامد است که از تکنولوژی دیودنورافشان استفاده می کند و به عنوان منبع روشنایی به کار می رود. این لامپ ها که در ابتدابیشتر به عنوان یک چراغ قرمز رنگ در درون دستگاه های الکترونیکی کاربرد داشتند، با توجهبه مصرف برق کم نسبت به سایر لامپ ها، عمر بسیار بال
عسل سیاهدانه:
سیاهدانه گیاهی یک ساله با گل هایی به رنگ سفید و بنفش است . این گیاه دارای برگ های سرخسی شکل متشکل از برگچه است که این برگچه ها به گونه ای گل را احاطه کرده اند که هاله ای اطراف آن دیده می شود . به همین دلیل به این گیاه ، “عشق در هوای مه آلود” هم می گویند . گل های آن به رنگ سفید آبی و صورتی است و اطراف آن یک غلاف وجود دارد . بهترین زمان برای کاشت این گیاه ، اواخر بهار یا اوایل تابستان است .ارتفاع گل سیاه دانه به 38 تا 50 سانتی متر می رسد . گل
برخی می گویند داشتن حجاب نوعی توهین به شعور مردهاست اما به راستی هیچ کس منکرغریزه جنسی و تاثیر بی حجابی بر تشدید آن نیست. طبیعتا بدحجابی بر افراد جامعه تاثیر می گذارد .
«نیکول کوئین» دختر عکاس آمریکایی است که در کلوب‌های شبانه عکاسی می‌کرد. وی به صورت اتفاقی یک کلیپ درباره مسلمان‌شدن یک شهروند آمریکایی در سایت یوتیوب می‌بیند و پس از علاقمند شدن به این فیلم‌ها و دیدن کلیپ‌های از این نوع، به مرور به اسلام علاقمند می گردد. نیکول جوان با گذش
فک کنم که دوم یا سوم راهنمایی بودمصبح ها خیلی زود با مینی بوس میرفتم مدرسه و ظهر هم ساعت ۳ این حدود ها برمیگشتیم با همون مینی بوس سفید و اون راننده ی مهربون...چند ماهی میشد که مامان مریض شده بود و وقتی میومدم خونه کسی نبود ک در رو باز کنه و بیاد استقبالم.خب اخه من عادت کرده بودم همش مامان باشه و در رو باز کنه!اون موقع ها مامان نمیتونست زیاد سرپا وایسه و راه بره و خیلی چیزای دیگهبعضی وقتا عمه ها و بعضی وقتا مامان جون و بابا غذا درست میکردنمنم اخه خ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها